foto autor Valeri Koort

Muusikapäeva “Kõlame kaasa” programm kutsub pealehakkajaid kontserdikorraldajaid

In Muusikapäev by adminLeave a Comment

1. oktoobril toimub taas rahvusvaheline muusikapäev, mille tähistamiseks annavad Muusikapäeva kontserdiprogrammis tasuta kontserte sajad muusikud üle Eesti. Lisaks on sel päeval kõik huvilised oodatud liituma Muusikapäeva “Kõlame kaasa!” programmiga.

“Kõlame kaasa” programm kutsub üles soovijaid korraldama iseseisvalt 1. oktoobril prii sissepääsuga avaliku kontserdi või lausa mitu. “Kuna koostame Muusikapäeva kontserdiprogrammi tegelikult aasta lõikes ju küllaltki vara, siis peame sageli kurvastama neid inimesi, kes septembris pöörduvad meie poole palvega, et ka nende kodukohta Muusikapäeva kontsert jõuaks,” räägib ürituse programmikoordinaator Kaisa Lõhmus

“Niisiis soovime kutsuda üles inimesi ise initsiatiivi haarama ja midagi korraldama. Olgu selleks esinemine koolis, kultuurimajas või koduhoovis. Samuti tahame anda erinevatele kollektiividele põhjust esineda, kel on see impulss vajaka jäänud. Tahame südamest, et muusikapäev olekski kõigi suur pidupäev tulvil muusikat,” selgitas Lõhmus. 

Huvilistel palume üles märkida:

  • kontserdi toimumiskoht
  • kellaaeg
  • esinejad

ning saata sooviavaldus teele aadressile kaasa@muusikapaev.ee hiljemalt 22. septembriks.

Muusikapäeva põhiprogramm avalikustub alates 17. augustist Muusikapäeva Facebookis ja koduleheküljel

Leave a Comment